Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

Rhinoplastika v UEM

Jak je to s plastikou nosu na naší klinice, co jí předchází a co následuje po? Přinášíme neformální rozhovor o plastice nosu s populární trenérkou Naďou Kalašovou.

Plastika nosu na vlastní kůži

Zajímají vás osobní zkušenosti s rhinoplastikou? Přečtěte si rozhovor s fitness trenérkou Kamilou Pavlíčkovou, která se rozhodla změnit vzhled svého nosu a svěřila se do rukou MUDr. Dušana Záruby.

Videoprohlídka kliniky Karlovy Vary

Jak to vypadá v karlovarské klinice Ústavu estetické medicíny:

Plastika prsou a sport

Uvažujete o plastice prsou a přitom ráda sportujete? Zajímá vás, jaká omezení můžete po augmentaci očekávat?

Péče po plastice prsou – otázky a odpovědi

Jakou pooperační péči je třeba po augmentaci dodržovat a má tato péče vliv na konečný výsledek operace? Je v pooperačním období důležité nosit speciální kompresní prádlo? Existují nějaké způsoby, jak urychlit hojení a podpořit rekonvalescenci po zvětšení prsou? Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky spojené s následnou péčí po operaci prsou v článku

Jak vybírat prsní implantát

Většina žen, které k plastickým chirurgům přijdou konzultovat zvětšení či modelaci prsou, má komplex z malých prsou. Necítí se dostatečně žensky, což může mít psychické následky přesahující do jejich společenského a intimního života. Současná medicína proto nabízí množství chirurgických úprav a augmentaci prsou implantáty, jenže podle jakého klíče vybrat ten nejlepší implantát?

Jak na povislá prsa

Každá žena by si přála mít pevné poprsí, protože tvar a velikost prsou mají velký vliv na její sebevědomí. Následkem působení řady faktorů, jakými jsou například věk, těhotenství a kojení a výrazný úbytek váhy, však dochází k povolení prsní žlázy provázenému výrazným snížením elasticity kůže.

Video: Vítejte v UEM

Aneb jak to vypadá v Ústavu estetické medicíny...

Mikrojehličková frakční radiofrekvence v Karlových Varech

Od 25.11. 2015 na našem pracovišti v Karlových Varech. Mezi nejnovější trendy v medicíně proti stárnutí patří i radiofrekvenční technologie.