O pracovišti Karlovy Vary Orplid

Pracoviště v Karlových Varech sídlí v zrekonstruované vile Orplid. Je součástí pracoviště v Praze.

Kromě plastických operací nabízí i další typy zákroků estetické medicíny. Již několik let poskytujeme našim i zahraničním klientům příjemné prostředí,diskrétnost,osobní přístup a hlavně kvalitu.

Konzultace Provoz oddělení Aktuality

Jak to u nás vypadá

Kontakty

Karlovy Vary Orplid

Ústav estetické medicíny
Vila Orplid – U Imperialu 14
360 01 Karlovy Vary

Tel.: +420 353 224 544
GSM: +420 603 269 733

E-mail: kvary@uem.cz

Video

Aktuality

Aktuality z Ústavu estetické medicíny

Recepce

Recepce Ústavu estetické medicíny nabízí osobně nebo telefonicky následující informace:

  • konzultační hodiny lékařů
  • předoperační vyšetření a platby
  • termíny operací
  • informace k pooperační péči
  • a další informace o provozu na klinice

Otevírací doba naší recepce:

Pondělí 8 – 16 hodin
Úterý 8 – 16 hodin
Středa 8 – 16 hodin
Čtvrtek 8 – 16 hodin
Pátek 8 – 16 hodin

Konzultace

Osobní konzultace s lékařem je před plánovanou operací velmi důležitá. Je třeba posoudit typ operace a doporučit rozsah zákroku tak, aby co nejvíce splňoval požadavky klientky či klienta na výsledný efekt operace a současně zohledňoval medicínská rizika a operační zátěž s tím spojenou. Řadu základních a obecných informací můžete získat na našich stránkách, v případě konkrétního dotazu je možné použít připravený dotazník a event. zaslat i fotografii, abychom mohli alespoň orientačně odpovědět a doporučit vhodný zákrok a jeho rozsah.

Konzultační hodiny:

Konzultace se objednávají telefonicky s naší recepcí dle časových možností klientů a lékaře. Tel.: +420 353 224 544 nebo +420 603 269 733

Ambulance pro převazy a pooperační kontroly

Převazy a kontroly po operacích: pondělí – pátek, dopoledne. Pacienti jsou zváni na kontroly a převazy individuálně dle dohody s ošetřujícím lékařem a jeho zvážením další pooperační péče. Lékař si s klientem dohodne následující kontrolu a ta je zapsána na recepci zdravotní sestrou. Klient na recepci obdrží kartičku, kde je datum a čas následné kontroly.

Hospitalizace

Hospitalizace na našem lůžkovém oddělení je plánována zejména pro bezprostřední pooperační péči a je vždy zahrnuta v ceně operace. Před operacemi jsou klienti přijímáni obvykle dopoledne v den operace.Operační program je v odpoledních hodinách. Po operacích menšího rozsahu prováděných v místním znecitlivění nebo analgosedaci, jsou klienti propouštěni do domácího ošetření ještě v den operace. Po operacích v celkové narkóze je obvyklá 1 denní hospitalizace.Propuštění do domácího ošetřování je po kontrole a převazu operační rány druhý den po zákroku ráno. Po operacích většího rozsahu je hospitalizace obvykle 2 denní. V případě potřeby delšího pobytu u nás nebo v případě přání klienta nabízíme ubytování ve třech appartmánech.

Lůžkové oddělení

  • 1 dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky pro bezprostřední pooperační péči
  • 3 dvoulůžkové appartmány: TV,SAT,balkon,vlastní koupelna

Lékaři

MUDr. Tomáš Kupka

Vedoucí lékař pracoviště Karlovy Vary Orplid, chirurg

Obory estetické medicíny se zabývá od r. 1998, má dlouholeté zkušenosti v oblasti laserové terapie a miniinvazivních injekčních metod. Od r. 2000 se jako chirurg věnuje i problematice estetické chirurgie. Zobrazit »

 

MUDr. Dušan Záruba

Primář oddělení plastické chirurgie

Na problematiku estetické chirurgie se specializuje od r. 1988. Díky dlouholeté praxi, poznatkům z řady pracovišť u nás i v zahraničí i desítkám tisíc provedených operací se dnes řadí k nejzkušenějším plastickým chirurgům v oboru estetické chirurgie v ČR. Zobrazit »

 

MUDr. Vladimíra Šťastná

Odborná lékařka pro anestezii a resuscitaci

Jako anestezioložka se řadu let specializuje na problematiku anestezie a pooperační péče pro zákroky estetické chirurgie. Zobrazit »

 

 

Informační leták o pracovišti

Ke stažení zde.

Galerie

Chcete více informací? Zeptejte se nás!

 

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

* označuje povinné položky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2002 – 2021  Ústav estetické medicíny | Hodnocení | Ke stažení | Informace pro pacienty | Podmínky webu a zpracování osobních údajů | Cookies