Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

O pracovišti Karlovy Vary Orplid

Pracoviště v Karlových Varech sídlí v zrekonstruované vile Orplid.

Kromě plastických operací nabízí i další typy zákroků estetické medicíny. Již několik let poskytujeme našim i zahraničním klientům příjemné prostředí, diskrétnost, osobní přístup a hlavně kvalitu.

Konzultace Provoz oddělení Aktuality

Jak to u nás vypadá

Kontakty

Karlovy Vary Orplid

Ústav estetické medicíny
Vila Orplid – U Imperialu 14
360 01 Karlovy Vary

Tel.: +420 353 224 544
GSM: +420 603 269 733
E-mail: kvary@uem.cz

GPS: 50°13’12.663″N, 12°53’20.984″E

Video

Aktuality

Aktuality z Ústavu estetické medicíny

Recepce

Recepce Ústavu estetické medicíny nabízí osobně nebo telefonicky následující informace:

  • konzultační hodiny
  • předoperační vyšetření a platby
  • termíny operací
  • informace k pooperační péči
  • a další informace o provozu na klinice

Pracovní doba:

Pondělí operační den
Úterý 8 - 15 hodin
Středa 8 - 15 hodin
Čtvrtek operační den
Pátek 8 - 15 hodin

Konzultace

Konzultace provádí MUDr. Kupka. Osobní konzultace s lékařem je před plánovanou operací velmi důležitá. Je třeba posoudit typ operace a doporučit rozsah zákroku tak, aby co nejvíce splňoval požadavky klientky či klienta na výsledný efekt operace a současně zohledňoval medicínská rizika a operační zátěž s tím spojenou. Řadu základních a obecných informací můžete získat na našich stránkách, v případě konkrétního dotazu je možné použít připravený dotazník a event. zaslat i fotografii, abychom mohli alespoň orientačně odpovědět a doporučit vhodný zákrok a jeho rozsah.

Osobní konzultace s lékařem je před plánovanou operací velmi důležitá. Je třeba posoudit typ operace a doporučit rozsah zákroku tak, aby co nejvíce splňoval požadavky klientky či klienta na výsledný efekt operace a současně zohledňoval medicínská rizika a operační zátěž s tím spojenou. Řadu základních a obecných informací můžete získat na našich stránkách, v případě konkrétního dotazu je možné použít připravený dotazník a event. zaslat i fotografii, abychom mohli alespoň orientačně odpovědět a doporučit vhodný zákrok a jeho rozsah.

Konzultační hodiny:

Konzultace se objednávají telefonicky s naší recepcí dle časových možností klientů a lékaře. Tel.: +420 353 224 544 nebo +420 603 269 733

Ambulance pro převazy a pooperační kontroly

Převazy a kontroly po operacích: pondělí – pátek, dopoledne. Pacienti jsou zváni na kontroly a převazy individuálně dle dohody s ošetřujícím lékařem a jeho zvážením další pooperační péče. Lékař si s klientem dohodne následující kontrolu a ta je zapsána na recepci zdravotní sestrou. Klient na recepci obdrží kartičku, kde je datum a čas následné kontroly.

Hospitalizace

Hospitalizace na našem lůžkovém oddělení je plánována zejména pro bezprostřední pooperační péči a je vždy zahrnuta v ceně operace. Před operacemi jsou klienti přijímáni obvykle dopoledne v den operace.Operační program je v odpoledních hodinách. Po operacích menšího rozsahu prováděných v místním znecitlivění nebo analgosedaci, jsou klienti propouštěni do domácího ošetření ještě v den operace. Po operacích v celkové narkóze je obvyklá 1 denní hospitalizace.Propuštění do domácího ošetřování je po kontrole a převazu operační rány druhý den po zákroku ráno. Po operacích většího rozsahu je hospitalizace obvykle 2 denní. V případě potřeby delšího pobytu u nás nebo v případě přání klienta nabízíme ubytování ve třech appartmánech.

Lůžkové oddělení

  • 1 dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky pro bezprostřední pooperační péči
  • 3 dvoulůžkové appartmány: TV,SAT,balkon,vlastní koupelna

Lékaři


MUDr. Tomáš Kupka
Vedoucí lékař pracoviště Karlovy Vary Orplid, chirurg

Obory estetické medicíny se zabývá od r. 1998, má dlouholeté zkušenosti v oblasti laserové terapie a miniinvazivních injekčních metod. Od r. 2000 se jako chirurg věnuje i problematice estetické chirurgie. Zobrazit »


MUDr. Dušan Záruba
Primář oddělení plastické chirurgie

Na problematiku estetické chirurgie se specializuje od r. 1988. Díky dlouholeté praxi, poznatkům z řady pracovišť u nás i v zahraničí i desítkám tisíc provedených operací se dnes řadí k nejzkušenějším plastickým chirurgům v oboru estetické chirurgie v ČR. Zobrazit »


MUDr. Vladimíra Šťastná
Odborná lékařka pro anestezii a resuscitaci

Jako anestezioložka se řadu let specializuje na problematiku anestezie a pooperační péče pro zákroky estetické chirurgie. Zobrazit »

Informační leták o pracovišti

Ke stažení zde.

Galerie

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.