Miliony ošetření po celém světě

Kyselina hyaluronová je celosvětově nejbezpečnější výplňový materiál pro estetická ošetření. Od uvedení na trh (cca před 20 lety) jej využily miliony lidí a to z něj dělá světově nejrozšířenější a nejpoužívanější injekční výplňový materiál.

Výrobci kyseliny hyaluronové pokračují v dalším výzkumu a vývoji. Klienti i my lékaři tak máme jistotu, že jsou poskytovány špičkové produkty.

S kyselinou hyaluronovou máte k dispozici širokou škálu možností, jak vylepšit svůj zevnějšek – od omlazení kůže a vyhlazení vrásek, až po úpravy rtů, tváří a kontur obličeje – s výsledky, které jsou tak jedinečné jako vy sami.

Kyselina hyaluronová je přírodní!

Díky tomu nám umožní dosáhnout přirozeného výsledku. Je netoxická a neovlivňuje výrazy či pohyby obličeje. Vaše tvář se působením času mění. Protože má kyselina hyaluronová dlouhotrvající, ne však trvalé účinky, máte svůj vzhled stále pod kontrolou.

Kyselina hyaluronová je bezpečná!

Díky svému chemickému složení zaručuje nejnižší možný výskyt komplikací (opouzdření, granulomy, alergické reakce atd.).

Kyselina hyaluronová je pro Vás!

Námi používané produkty umožňují přizpůsobit ošetření Vašim potřebám a přáním – a výsledky jsou vidět okamžitě. Jelikož je ošetření neinvazivní (neoperační) s minimální dobou rekonvalescence, můžete ihned dál žít svůj život naplno.

Kyselina hyaluronová nezastaví stárnutí, umí ale prodloužit mládí!

Jak probíhá ošetření

Injekční výplně (fillery) se aplikují pod kůži a napomáhají tak k účinnému odstranění vrásek a vypnutí pokožky. Jsou určeny k injekční aplikaci do kůže za účelem korekce vrásek, zvětšování objemu rtů, tváří a obličejového oválu.

Při aplikaci se mohou objevit některé běžné reakce související obecně s injekcí jako je zčervenání kůže, svědění, otok, drobné krevní podlitiny a mírná bolestivost v místě vpichu. Tyto reakce většinou do 3 dnů pominou.

Po ošetření doporučujeme chladit danou oblast a nepoužívat make-up.První týden omezit vliv extrémních teplot (sauna,kryokomora apod.)

Před každou aplikací nabízíme místní znecitlivění gelem EMLA, Lyracaine.

K aplikacím používáme též speciální kanyly – menší bolestivost, menší krevní výrony a traumatizace tkání.

Výrobci kyseliny hyaluronové, kterou hyaluronovou používáme

 1. Adoderm – Německo
  Jako novinku v ČR používáme preparáty od německé firmy Adoderm GmbH Doba trvání efektu 9 – 18 měsíců.
  Objemová výplň – volumometrie – doba trvání až 24 měsíců
 2. Q-Med – Švédsko
  Stále žádaný tradiční filler, nyní se slevou od distributora!!
  Doba trvání 9 – 18 měsiců.
 3. Croma – Rakousko
  Nejlacinější filler na trhu se standardními výsledky.
  Doba trvání 6 – 12 měsíců.

Uvažujete o odstranění (vyplnění) vrásek pomocí injekčních výplní – fillerů?

Objednejte se ke konzultaci. Rádi s Vámi probereme možnosti zákroku. Pracoviště UEM provádějící odstranění vrásek fillery – Karlovy Vary.

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? ZEPTEJTE SE NÁS!

* označuje povinné položky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

powered by Estheticon
© 2002 – 2021  Ústav estetické medicíny | Hodnocení | Ke stažení | Informace pro pacienty | Podmínky webu a zpracování osobních údajů