Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

Víme, že řada estetických operací má význam i z hlediska funkčního, ale především jde o řešení problému vzhledového, nějakým způsobem nechtěného či obtěžujícího, tedy víceméně psychikou člověka negativně vnímaného.

Hlavní odměnou a motivací pro další práci je pro nás vždy dobrý výsledek operace, který pozitivně hodnotí a vnímá především pacient.

Názory a spokojenost našich pacientů po operaci jsou velmi důležité nejen pro nás, ale mnohdy usnadní rozhodování i dalším klientům, kteří o zákroku uvažují.


Reference na portálu estheticon


Reference si prohlédněte zde


Další zkušenosti, příspěvky a názory pacientů

S faceliftem krku jsem velmi spokojená. Můj lékař v Německu si také pochvaloval vynikající práci doktora Kupky. Komunikace v němčině byla bezproblémová. Moc děkuji celému týmu!

S pozdravem Lia P.

Dobrý den pane Kupko, za měsíc vám pošlu fotku mého břicha po liposukci. S výsledkem jsem velmi spokojená, moc děkuji. Moji přátelé říkají, že mám břicho jako sportovkyně. Nalevo a u pupku je stále malá bulka, ale masíruji každý den a bulky se zmenšují. Myslím, že do měsíce zmizí. Kůže je napnutá a nevisí. Super! Chci vám poděkovat za Vaši skvělou práci, v případě potřeby se vám ozvu.

S pozdravem Lina L.

Vážený pane Dr. Zárubo, nedá mi nenapsat znovu, že jsem z výsledku šťastná, moc se mi líbí. Setkávám se celkově s mnohem pozitivnějším chováním okolí. Jsem moc ráda, že jsem zákrok podstoupila u Vás. Všechno bylo navíc perfektně zorganizované, to mi velice usnadnilo přípravu na zákrok a péče po operaci byla také perfektní. Velké díky!

S pozdravem, Marta

Na klinice UEM v Praze na Vyšehradě jsem absolvovala plastickou operaci prsou, na kterých byla vidět dvě těhotenství a kojení. Byla jsem připravena na jizvy po modelaci a vložení implantátů a jakmile jsem si sundala obvaz, nestačila jsem se divit. Pan doktor Záruba to zvládl jen s jednou jizvou kolem bradavky a udělal mi tak krásná pevná kulatá prsa. Jsem spokojená, odpadlo mi jedno trápení. Jakmile to půjde, na kliniku se obrátím i pro jiný zákrok. Doporučuji pro profesionální přístup pana doktora, ale i všech lékařů a sester.

Helena

Ústav Estetické Medicíny Emauzy Praha můžu maximálně doporučit. Zvláště pana primáře Dušana Zárubu. Je neskutečně šikovný operatér s perfektním estetickým cítěním a maximální ochotou Vám vyjít vstříc. Z dřívějších zákroků provedených na známé klinice v Brně jsem nebyla zrovna nadšena. Pan primář Záruba mě operoval celkem 3x a vše to byly dá se říci reoperace (nos, prsa, horní ret), operace dopadly perfektně a konečně jsem max. spokojená. V případě dalších zákroků bych vůbec neváhala opět oslovit Emauzy Praha.

S poděkováním Baláková M.

Vřele pana primáře Zárubu doporučuji, mohu jeho výbornou práci ohodnotit v průřezu mnoha let, neboť v roce 1994 jsem u něj podstoupila operaci nosu a v roce 1995 operaci zvětšení prsou. Nikdy jsem neměla žádné problémy týkající se těchto zákroků a navíc vše bylo provedeno opravdu s estetickým citem. Tímto ho též zdravím a chci poděkovat, protože tyto pro někoho zbytečné zákroky u mě měly velký vliv na sebevědomější jednání – což nastartovalo dá se říci kvalitní etapu mého života po všech stránkách. Pokud bych někdy potřebovala ještě využít služeb estetické medicíny, obrátila bych se výhradně na pana primáře Dušana Zárubu.

S pozdravem Jíva

Vážený pane MUDr. Kupko, děkuji za Vaši péči a trpělivost v pooperační léčbě očních víček. Dovolte mi, abych Vám popřála kouzelné Vánoce, plné lásky, zdraví, štěstí a všeho dobrého..., a to vše doporučuji přenést do následujícího nového roku 2013.

Se srdečným pozdravem Eliška Grazová

Vážený pane doktore Kupko, dne 7.11.2011 mi ve Vašem ÚEM byla operována horní a dolní oční víčka. Chtěla jsem Vám touto cestou ještě jednou poděkovat a vyjádřit svou spokojenost.V příloze posílám své současné fotografie dokumentující Vaši kvalitně odvedenou vysoce odbornou práci Přeji krásné dny a spoustu spokojených klientů.

Mgr. Iveta Hrůzová

Podstoupil jsem v Karlových Varech u doktora Kupky drobný chirurgický zákrok - odstranění nádorků na obličeji a s výsledkem jsem velmi spokojen. Velmi příjemný personál, relativně krátká objednací lhůta a i ceny jsou příznivé.

27.4.2012

V dubnu jsem podstoupila zákrok zmenšení prsou u pana primáře Záruby, byla jsem operovaná v Karlových Varech. Pro zmenšení jsem se rozhodla ze zdravotních důvodů. Nyní jsem po operaci půl roku a musím říct, že jsem velice spokojená. Jizvičky se krásně hojí. Následnou péči prováděl MUDr. Kupka, byla jsem nadšená z jejich péče. Tímto bych také chtěla poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich skvělou péči. Doporučuji všem ženám, které se rozhodly na zmenšení prsou pro kliniku UEM v Karlových Varech.


Na této klinice jsem byla na plastice nosu u pana Dr. Záruby a musím přiznat, že mi jeho "dílo" úplně změnilo život k lepšímu... Je to umělec, který ví, co dělá, vřele doporučuji.

Šárka

Byla jsem u pana primáře Záruby už na několika zákrocích, jsem s výsledky velmi spokojená. On je velmi příjemný, šikovný, dá se s ním mluvit o problémech se strachem z narkózy, o výsledku OP, ev. jeho vylepšení. Doporučila jsem svým dvěma kamarádkám v Německu, aby využily možnosti OP v K.Varech, kam pan primář přijíždí operovat. Ještě jednou mu také tímto způsobem děkuji za lidský přístup a kvalitu práce při plastice a pak liposukci.

Mgr M.P.

Podstoupila jsem zde několik zákroků a jsem maximálně spokojená! Podání informací k nadcházejícímu zákroku a vysvětlení bylo naprosto dokonalé. Veškerý zdravotní personál byl nesmírně vstřícný, milý a ochotný. MUDr. Zárubu a MUDr. Kupku mohu po osobních zkušenostech jen doporučit. V případě rozhodnutí k dalším zákrokům budou opět lékaři, na které se s důvěrou obrátím a všem známým doporučím!

5.6.2013

Veliká spokojenost,tímto bych chtěla všem z ÚEM v Karlových Varech poděkovat za velmi dobře provedenou práci. V lednu 2013 jsem zde byla na zvětšení poprsí,hned po první konzultaci u pana MUDr Kupka jsem věděla že jsem ve správných rukách, sestřičky velmi vstřícné a pan MUDr. Záruba je opravdu profesionál, za 2 měsíce budou svátky vánoční a už se moc těším až budu moci mé mamince udělat radost a v lednu 2014 ji svěřit do rukou těchto profesionálu na operaci horních a dolních víček. Přeji ještě moc moc takto kvalitně odvedených prací s pozdravem

Mirka Š. 23.10.2013

Dobrý den, dne 2.12.2013 jsem podstoupila na klinice ÚEM Karlovy Vary zvětšení prsou pod žlázu, výplň 350 ml. Děkuji lékařům MUDr. Kupkovi a MUDr. Zárubovi za perfektní podání informací k zákroku a jejich péči. Také chci poděkovat sestřičkám, které se o nás staraly - prostě super. Doporučuji

Dana.

29.5.2014: Ještě předtím než se s vámi podělím o mou zkušenost, tak bych v první řadě chtěla moooc poděkovat celému týmu, který si mě vzal 19.5.2014 v Ústavu estetické medicíny v Karlových Varech pod své šikovné ručičky a udělali mi to, o čem jsem snila roky. Jmenovitě MUDr.Tomáš Kupka, prim. MUDr.Dušan Záruba, MUDr.Vladimíra Šťastná (anesteziolog) a samozřejmě veliké DĚKUJI patří také sestřičkám :-). Na kliniku Ústav estetické medicíny v Karlových Varech jsem se rozhodla jít proto, že jsem nebyla spokojená se svými prsy. Jelikož jsem odkojila 2 děti, tak asi víte, jaká prsa mi asi zůstala :-). Já jim říkala věšáky. V první řadě jsem byla na schůzce u pana MUDr.Tomáše Kupky, který mi dopodrobna řekl, jak ten zákrok probíhá, jaká velikost by mi šla k mé postavě a tak dál. Po té schůzce jsem se rozhodla na 100 %. Jsem týden po zákroku a cítím se skvěle, už se nemusím stydět si sundat před partnerem podprsenku:-):-). Dostala jsem implantáty 315 ml a podprsenka se mi navýšila ze 75 B na 75 E. Ženy, které toto čtete a rozhodujete se, tak neváhejte a jděte do toho. Já jsem strašne ráda, že jsem na tuto kliniku narazila. Konečně je ze mne ŽENA.:-) ještě jednou všem veliké DĚKUJI :-)


Děkuji MUDr. T. Kupkovi za velmi profesionální přístup. Při konzultaci mně náležitě vysvětlil, který zákrok pro mě je nejvhodnější, a tak mi pomohl ke správnému rozhodnutí, protože správné se rozhodnout je velmi důležité. Prostě skvělý pan doktor!! Jsem také velice vděčná MUDr. D. Zárubovi a MUDr. V. Šťastné je to velice milá dáma. V neposlední řadě, chci také poděkovat šikovným, krásným sestřičkám za jejich perfektní péči o pacienty. S výsledkem operace jsem nadmíru spokojena. Všem doporučuji Ústav estetické medicíny v Karlových Varech.

Mirka Š. 23.10.2013

Dobrý den, ráda bych se podělila se svou zkušeností s ÚEM Karlovy Vary. Rozhodla jsem se pro rhinoplastiku z důvodů vylepšit svůj vzhled, můj nos mi dodával vzhled přísnosti a odměřenosti, měla jsem taky pocit, že věkem i četnýma rýmama je už nos zdeformovaný. V mém věku (40+) mi však nešlo o zásadní změnu obličeje, spíš o zjemnění. Na základě výborných referencí jsem si vybrala pana docenta MUDr. Dušana Zárubu a Ústav estetické medicíny, pracoviště Karlovy Vary. Musím říct, že reference nelhaly, byla jsem maximálně spokojena s přístupem pana docenta, pana doktora Kupky i sestřiček před, v průběhu i po operaci. S panem docentem jsem se bohužel sešla jenom těsně před operací, byl velmi příjemný, srdečný a uklidňující, a co mě dosud fascinuje, dokonale odhadl, co bude pro můj obličej nejlepší, co bude působit přirozeně a hezky. Zákrok odvedl perfektně, bez sebemenších problémů. Taky patří dík paní doktorce Šťastné z anesteziologie, ohledně narkozy taky žádný problém. I když já sama bych předem nevěděla popsat, jak má můj nový nos vypadat, tak teď pár měsíců po operaci jsem navýsost spokojena, je to tak, jak to má být, nos mi sedne, jakobych se takhle už narodila, vzhled je harmonický, jsem moc spokojena. Po operaci nenastaly žádné komplikace s ustalováním tvaru nosu i díky vynikajícím pokynům pana doktora Kupky, které jsem se snažila pečlivě plnit (mám na mysli masáže nosu). Služby ÚEM Karlovy Vary všem doporučuju, sama jich v případě potřeby opět ráda využiju.

E. Š., okr. Karlovy Vary

Vazeny pane doktore Kupko, touto cestou bych vam a panu primari Zarubovi chtela poprat radostne vanocni svatky a mnoho stesti a zdravi do noveho roku. Zaroven dekuji za podareni zakrok z kvetna 2016.

Srdecne zdravi H. A

Doporučení pacientů z Estheticon.cz

 • Zvětšení prsou (Augmentace) – Prostě super, doporučuji. Podstoupila jsem na klinice ÚEM Karlovy Vary zvětšení prsou pod žlázu, výplň 350 ml.Děkuji lékařům MUDr. Kupkovi a MUDr. Zárubovi za perfektní podání informací k zákroku a jejich péči.Také chci poděkovat sestřičkám ,které se o nás staraly – prostě super. Doporučuji Více
 • Zvětšení prsou (Augmentace) – Ženy neváhejte a jděte do toho. Ještě předtím než se s vámi podělím o mou zkušenost, tak bych v první řadě chtěla moooc poděkovat celému týmu který si mě vzal 19. 5. 2014 v Ústavu estetické medicíny v Karlových Varech pod své šikovné ručičky a udělali mi to o čem sem snila roky ... Více
 • Operace nosu (Rhinoplastika) – Reference nelhaly. Rozhodla jsem se pro rhinoplastiku z důvodů vylepšit svůj vzhled, můj nos mi dodával vzhled přísnosti a odměřenosti, měla jsem taky pocit, že věkem i četnýma rýmama je už nos zdeformovaný. V mém věku (40+) mi však nešlo o zásadní změnu obličeje, spíš o zjemnění. Na základě výborných referencí jsem si vybrala pana docenta MUDr. Dušana Zárubu a Ústav estetické medicíny, pracoviště Karlovy Vary. Musím říct, že reference nelhaly, byla jsem maximálně spokojena s přístupem pana docenta, pana doktora Kupky i sestřiček před, v průběhu i po operaci. Více
 • Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) – Dekuji za SKVĚLÝ zákrok. Rozhodla jsem se napsat par radku pro ty, kteri vahaji! Dne 11.9 .2014 jsem byla v castecne narkoze odoperovana panem Prim. Mudr. Zarubou na labioplastiku. Excelentni, "lidsky" a laskavy pristup pana Mudr. Zaruby pri konzultaci me presvedcil, ze budu v nejlepsich rukou. Dekuji za SKVELY zakrok. Více
 • Modelace prsou – Kliniku ÚEM mohu jen doporučit! Před měsícem jsem podstoupila u primáře Záruby a MUDr. Kupky vyjmutí 8let starých implantátů, ve kterých se mi vytvořila kapsule. Zároveň mi prsa vymodelovali do pěkného tvaru. Hojení je bez komplikací, jsem moc spokojená jak s přístupem obou lékařů, tak s milými a ochotnými sestřičkami. Kliniku ÚEM mohu jen doporučit! Více
 • Operace očních víček – Snad jen mohu litovat, že jsem zákrok nepodstoupila dřív. Pro zákrok jsem se rozhodla jednak ze zdravotních důvodů, pracuji hodně na PC a s texty, tedy oči hodně používám hlavně na vidění na blízko a povadlá horní víčka umocňovala únavu očí. Samozřejmě je pro mě důležité i estetické hledisko. S výsledkem operačního výkonu jsem velmi spokojena. Výraz obličeje se omladil a mám subjektivní pocit, že lépe vidím...
 • Labioplastika – Krásně odvedená práce, veliká spokojenost. K labioplastice jsem se odhodlávala 5 let, nakonec jsem jí za krásnou cenu 13 000,- podstoupila ve 22 letech. Doktor Záruba byl už při první konzultaci příjemný a naprosto si získal mojí důvěru...Více
 • Zvětšení prsou – Prsa k nerozeznání od pravých. Chtěla bych touto cestou doporučit a opravdu se poklonit před uměním a jednáním pana primáře Záruby z Emauzy Praha. Byla jsem u něj na augmentaci prsou. Jsou k nerozeznání od pravých...Více
 • Plastika nosu – Jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Dobrý den, 10.října to bude přesně rok co jsem si nechala operovat nos panem doktorem Dušanem Zárubou. Pan doktor je kouzelník, nyní mám nádherný nos a po mém komplexu z dřívějška už není ani památky...Více
 • Operace očních víček – Spokojenost! Absolvovala jsem u MUDr. Záruby operaci dolních i horních víček. Jeho přístup je velmi empatický a uklidňující...Více
 • Celkem tři zákroky – Perfektní výsledek. Ústav Estetické mediciny Emauzy plně doporučuji. Na této klinice mi byly provedeny celkem tři zákroky, z toho dva přímo panem primářem MUDr. Zárubou. Výsledek-PERFEKTNÍ...Více
 • Zvětšení prsou - mohu doporučit Ústav estetické medicíny. Využila jsem služeb Ústavu estetické medicíny Emauzy pod vedením pana primáře Dušana Záruby z důvodu augmentace - zvětšení prsou. Už na konzultaci na mě pan primář velmi pozitivně zapůsobil, že má volba právě tohoto zařízení byla o mnoho jednoduší...Více
 • Zmenšení a modelace prsou. Dobrý den, podstoupila jsem operaci zmenšení a modelace prsou z osobních důvodů. Kliniku ve Varech jsem si vybrala na doporučení. Chtěla bych poděkovat touto cestou všem za úspěšný zákrok a péči...Více
 • Dobrý den, na základě dohody s panem doktorem Kupkou zasílám fotografii stavu po operaci víček, kterou jsem u vás absolvovala v září tohoto roku. Ráda bych vám tímto rovněž poděkovala za váš profesionální přístup a péči. S pozdravem D. 10.11.2019, email do KV
 • Celkové hodnocení
  říká: Pan doktor Kupka mi doslova zachránil moje uši! :) Nosila jsem 12let 5cm tunely a pak doktor mi moc hezky vrátil lalůčky do původního stavu…. Profesionální a velice empatický přístup,s klinikou jsem moc spokojená a v budoucnu při zvažování dalších zákroků určitě znovu navštívím ;) Byli na mě moc hodný a milý jak pan doktor tak i sestřička…
   
Celkové hodnocení
říká: Zvětšení rtů ( Augmentace - pomocí Permalip implantátu) Pan doktor má skvělý přístup ke komunikaci s klienty. Poté co jsem zadala poptávku na Perma lip, tak byl první kdo mě telefonicky kontaktoval a vše vysvětlil aniž by z toho něco měl. Ostatní kliniky pokud se vůbec obtěžovaly ozvat prostřednictvím vygenerovaných emailů z počítače byly velkým zklamáním. Jediný pan doktor mi věnoval čas. Co se týče například Perfect Clinic kde jsem měla dvě operace, tak mi ani nezvedli telefon a ani nezavolali nikdy zpět. Ostatní co se ozvali bylo jen přes asistentky, které tomu sami nerozuměli. Navíc cena na těchto klinikách za oba implantáty byla jednou tolik. Pan doktor ví co dělá a psal mi emaily každý den, aby věděl jak se hojím. Tohle je jediná klinika kde se Vám opravdu věnují i po pracovní době. Podstoupím zde další operace. Jinak rty jsou krásné a v obou mám velikost 5(tedy největší.Je to určite lepší než výplně a hlavně napořád.Implantát po čase není cítit a v ničem neomezuje. :) DOPORUČUJI
 

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.