Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

K fotografiím před a po operaci k předvedení výborných výsledků pracovišť estetické chirurgie mám řadu výhrad. Jednak 1 – 2 fotografie s nejlepšími efekty po operaci ještě vůbec nic nevypovídají o kvalitní práci daného pracoviště. Dále vždy by mělo být rozhodující, aby výsledný efekt operace co nejvíce odpovídal požadavkům operovaného, nikoli aby byl výsledný efekt a rozdíl před a po operaci co největší. Navíc je velmi zavádějící to, že výsledek operace jednoho typu obličeje, nosu, prsů atd. velmi obtížně dosáhneme u jiného typu obličeje, nos, prsů apod.K fotografiím před a po operaci k předvedení výborných výsledků pracovišť estetické chirurgie mám řadu výhrad. Jednak 1 – 2 fotografie s nejlepšími efekty po operaci ještě vůbec nic nevypovídají o kvalitní práci daného pracoviště. Dále vždy by mělo být rozhodující, aby výsledný efekt operace co nejvíce odpovídal požadavkům operovaného, nikoli aby byl výsledný efekt a rozdíl před a po operaci co největší. Navíc je velmi zavádějící to, že výsledek operace jednoho typu obličeje, nosu, prsů atd. velmi obtížně dosáhneme u jiného typu obličeje, nos, prsů apod.

Proto je vždy nejdůležitější probrat možnosti výsledného efektu dané operace konkrétně s každou klientkou nebo klientem při konzultaci a individuálně přizpůsobit jeho požadavkům a možnostem dle věku, typu tkáně apod . i rozsah a typ operace.

Rovněž ani fotografie, kterou potom různé počítačové programy přizpůsobí a ukáží Vám, jak bude Váš obličej či tělo stárnout, nebo jak budete vypadat po operaci, jsou pouze fikce, byť třeba v 3D provedení. Žádný počítač v současnosti ani v blízké budoucnosti nedokáže zhodnotit biologický stav tkání, jejich dynamiku vývoje či přizpůsobení po operaci a v době hojení.

Někdy nám ale fotografie a orientační počítačové náhledy pomáhají doplnit a vytvořit si alespoň přibližnou představu, kterou si ne každý dovede vytvořit.

Fotogalerie na našich stránkách je vedena tak, aby ukazovala a vysvětlovala, že jsou i různé rozsahy jednotlivých operací, různé hojení a samozřejmě i limitující možnosti lidského těla a tkání. Fotografie postupně doplňujeme a jsou vždy opatřeny krátkým popisem, aby byly co nejnázornější a k vybranému problému nejvýstižnější, a pomohly tak Vaší představě, co od operace chceme nebo naopak nechceme.

FOTOGRAFIE VYBRANÝCH ZÁKROKŮ