Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

Naše zkušenosti z oboru estetické chirurgie i jiné pohledy na problematiku těchto operací často publikujeme a uvádíme v různých rozhovorech a článcích pro média, zejména noviny, časopisy a odborné publikace pro veřejnost.

Je samozřejmé, že stále sledovat noviny a časopisy s touto tematikou je obtížné, proto pro ty, kdo mají zájem si přečíst více o různých tématech estetických operací a dalších souvislostech, uvádíme zde některé naše texty a příspěvky, které byly v posledních letech publikovány.

Ústav estetické medicíny v médiích

Český rozhlas

Dopoledne s Dvojkou 2 zdravotnická poradna s MUDr. Zárubou – Moderuje Jan Rosák: Zdravotnická poradna: operace horních a dolních víček, host: MUDr. Dušan Záruba, Ústav estetické medicíny

Komplikace po operaci? 4 až 5 % je statisticky běžné číslo, říká plastický chirurg – rozhovor s MUDr. Dušanem Zárubou v Českém rozhlase.

Prima ženy

Nová prsa? Hlavně pro lepší pocit! – V pohodlném křesle u primáře Dušana Záruby mi definitivně došlo, že bych potřebovala odsát tuk z vnitřní strany stehen, zvětšit prsa a zmenšit nos. K dokonalosti mám daleko a tento muž s klidným výrazem ve tváři si vyslechne všechny moje frustrace a pak ze mě pár tahy skalpelu udělá prsatou vílu.

Nova.cz

Horší se vám zrak? Příčinou může být přetěžování očních víček - článek s odborným pohledem primáře MUDr. Dušana Záruby na Nova.cz.

Žena-IN

Češky se díky internetu přestávají stydět - Stoupá zájem o plastické operace intimních ženských partií.

Odborníci varují před nekvalitně provedenými plastikami – MUDr. Dušan Záruba o tom, že pacienti by se měli předem podrobně informovat o daném zákroku, klinice a praxi chirurga, který bude operaci provádět.

Malá prsa – velký problém - Jaké jsou důvody žen pro podstoupení zákroku vysvětluje MUDr. Dušan Záruba.

Potíže s očními víčky mají i pětadvacetileté ženy - „Potíže s očními víčky mají i pětadvacetileté ženy,“ říká plastický chirurg Dušan Záruba

Příběh Ivany – Příprava na operaci očních víček: Reportáž přímo ze sálu

Deník.cz

Nový nos? Klidně, ale nesmí na sluníčko- přestože lékaři preferují pro jakékoli plastické zákroky spíš chladnější měsíce, počet objednaných pacientů v létě neklesá. Článek s vyjádřením MUDr. Dušana Záruby k tomuto tématu.

Prima žena

Když kosmetika nestačí – Co dělat, pokud vás trápí jakékoli kosmetické vady a nedostatky, radí MUDr. Dušan Záruba.

Časopis diagnóza

Soubor textů, které byly publikovány v roce 2010 v časopise Diagnóza:

Liposukce

Operace nosu a profiloplastika

Operace obličeje a krku

Operace očních víček a čela

Zvětšení prsů (augmentace)

Woman & Style

Fejeton o ženské kráse – co vlastně je a není krásné? – článek na krásné téma od MUDr. Dušana Záruby na webu magazínu Woman & Style

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.