Napište nám / Objednat konzultaci

Aktuality

Provozní aktuality

Jak je to s plastikou nosu na naší klinice, co jí předchází a co následuje po? Přinášíme neformální rozhovor o plastice nosu s populární trenérkou Naďou Kalašovou. Proč se rozhodla pro operaci nosu právě v UEM a jak je spokojená s výsledkem?
Zajímají vás osobní zkušenosti s rhinoplastikou? Přečtěte si rozhovor s fitness trenérkou Kamilou Pavlíčkovou, která se rozhodla změnit vzhled svého nosu a svěřila se do rukou MUDr. Dušana Záruby. Zajímavé postřehy o operaci i následné rekonvalescenci najdete v článku Díky plastice nosu jsem teď šťastnější.
UPOZORNĚNÍ Z DŮVODŮ OMEZENÍ NAŠEHO PROVOZU BUDOU V ČERVNU PROBÍHAT KONZULTACE POUZE VE STŘEDU ODPOLEDNE 14 – 16 hod. DO 23. 6. 2021 A PÁTKY 4. 6. a 18. 6. 2021 DOPOLEDNE 9 – 11 hod. KONZULTACE U Dr. NĚMCE (úterý) a Dr. SINGEROVÉ (pondělí) JE MOŽNO OBJEDNAT POUZE TELEFONICKY PŘEDEM. PÁTEČNÍ PŘEVAZY, KONTROLY A […]
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Z důvodů zpřísněného epidemiologického režimu nařízeného MZČR budou do odvolání na našem pracovišti konzultace s lékaři probíhat pouze v předem objednaných termínech. Objednat se je možné telefonicky : 603269733 , 353224544 nebo e-mailem : kvary@uem.cz Zároveň upozorňujeme všechny naše klienty, že jsou povinni dodržovat období nařízené karantény pokud přicestovali ze států či oblastí, kde […]
Nově našim zahraničním a mimopražským klientům a jejich doprovodu zajišťujeme hotelové ubytování v Tančícím domě za zvýhodněné ceny. Hotel Tančící dům **** 120 Euro 2 lůžkový pokoj se snídaní 250 Euro apartmán s výhledem na panorama Pražského hradu pro 2 – 3 osoby se snídaní Pokud by jste měli o toto ubytování zájem, kontaktujte prosím […]
Uvažujete o plastice prsou a přitom ráda sportujete? Zajímá vás, jaká omezení můžete po augmentaci očekávat?
Jakou pooperační péči je třeba po augmentaci dodržovat a má tato péče vliv na konečný výsledek operace? Je v pooperačním období důležité nosit speciální kompresní prádlo? Existují nějaké způsoby, jak urychlit hojení a podpořit rekonvalescenci po zvětšení prsou?
Většina žen, které k plastickým chirurgům přijdou konzultovat zvětšení či modelaci prsou, má komplex z malých prsou. Necítí se dostatečně žensky, což může mít psychické následky přesahující do jejich společenského a intimního života. Současná medicína proto nabízí množství chirurgických úprav a augmentaci prsou implantáty, jenže podle jakého klíče vybrat ten nejlepší implantát?
Každá žena by si přála mít pevné poprsí, protože tvar a velikost prsou mají velký vliv na její sebevědomí. Následkem působení řady faktorů, jakými jsou například věk, těhotenství a kojení a výrazný úbytek váhy, však dochází k povolení prsní žlázy provázenému výrazným snížením elasticity kůže.

Novinky z Facebooku

Často se nás ptáte na průběh odsátí podkožního tuku. Podrobnější informace jsou shrnuty na našem webu 👉 v sekci Zákroky. Všechny ostatní dotazy zodpovíme rádi také při osobní konzultaci, zamluvte si svůj termín ještě dnes ☑️ Volejte +420 353 224 544 (KV) nebo +420 224 918 168 (PHA)
Přejete si někdy vrátit se v čase a nepodlehnout touze pořídit si tetování, které byste dnes raději neměli? Nezoufejte, tetování se dá odstranit, nejčastěji dvěma způsoby: 👉 chirurgicky - u tetováže malého rozsahu (v takovém případě lékař tetovanou oblast vyřízne a okraje kůže sešije k sobě) 👉 laserem - u tetováže většího rozsahu (jeho opakovaným ošetřením lze dosáhnout vyblednutí pigmentu použitého při tetováži) Další otázky Vám rádi zodpovíme na čísle +420 603 269 733, nebo emailem: kvary@uem.cz
Jménem celého týmu ÚEM Vám přejeme krásné Velikonoce ☀️

Ostatní zprávy

Jak to vypadá v karlovarské klinice Ústavu estetické medicíny:
Aneb jak to vypadá v Ústavu estetické medicíny…
Před koncem roku 2009 jsme zavedli na našem pracovišti v Karlových Varech novinku - trvalé zvětšení rtů certifikovaným implantátem PermaLip od firmy Medicontur (viz www.medicontur.com).
Od 25.11. 2015 na našem pracovišti v Karlových Varech. Mezi nejnovější trendy v medicíně proti stárnutí patří i radiofrekvenční technologie. Spojením kladných a záporných elektrod vzniká energie,která se ve tkáni přeměňuje na teplo,a to následně vede ke zpevnění kolagenních a elastických vláken v podkoží. Jedinečná technologie zpevňuje pokožku systémem vysunovacích mikrojehliček,které se cíleně zavedou do […]
PRSNÍ IMPLANTÁTY PIP NEBYLY NA NAŠICH PRACOVIŠTÍCH POUŽÍVÁNY. PRO OPERACE PRSŮ NABÍZÍME POUZE SILIKONOVÉ IMPLANTÁTY RENOMOVANÝCH FIREM: NATRELLE (MC GHAN – USA) POLYTECH (NĚMECKO)