Aktuality

Provozní aktuality

Uvažujete o plastice prsou a přitom ráda sportujete? Zajímá vás, jaká omezení můžete po augmentaci očekávat?
VÁŽENÉ KLIENTKY, VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU MEDIMPLANT NABÍZÍME JAKO KAŽDOROČNĚ LETNÍ SLEVU AŽ 12 000 Kč NA OPERACI – ZVĚTŠENÍ PRSŮ IMPLANTÁTY MENTOR. Více informací a objednání na operaci v našich konzultačních hodinách !
PÁTEČNÍ PŘEVAZY, KONTROLY A KONZULTACE : Dr. ZÁRUBA : 14. 6. a 21. 6. 2019 Dr. NĚMEC : 7. 6. 2019 UPOZORNĚNÍ : Od 27. 6. do 28. 7. 2019 BUDE NAŠE ODDĚLENÍ Z DŮVODŮ DOVOLENÝCH A SANITÁRNÍ PŘESTÁVKY UZAVŘENO ! KONTROLY A PŘEVAZY V TOMTO OBDOBÍ BUDOU PROBÍHAT POUZE PO DOHODĚ S LÉKAŘI.
PÁTEČNÍ PŘEVAZY, KONTROLY A KONZULTACE : Dr. ZÁRUBA : 3. 5., 17. 5. a 31. 5. 2019 Dr. NĚMEC : 10. 5. a 24. 5. 2019 UPOZORNĚNÍ : 1. 5. a 8. 5. 2019 – STÁTNÍ SVÁTKY BUDE NAŠE ODDĚLENÍ UZAVŘENO ! PŘEVAZY A KONTROLY V TĚCHTO DNECH BUDOU PROBÍHAT POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ S […]
Jakou pooperační péči je třeba po augmentaci dodržovat a má tato péče vliv na konečný výsledek operace? Je v pooperačním období důležité nosit speciální kompresní prádlo? Existují nějaké způsoby, jak urychlit hojení a podpořit rekonvalescenci po zvětšení prsou?
Většina žen, které k plastickým chirurgům přijdou konzultovat zvětšení či modelaci prsou, má komplex z malých prsou. Necítí se dostatečně žensky, což může mít psychické následky přesahující do jejich společenského a intimního života. Současná medicína proto nabízí množství chirurgických úprav a augmentaci prsou implantáty, jenže podle jakého klíče vybrat ten nejlepší implantát?
Každá žena by si přála mít pevné poprsí, protože tvar a velikost prsou mají velký vliv na její sebevědomí. Následkem působení řady faktorů, jakými jsou například věk, těhotenství a kojení a výrazný úbytek váhy, však dochází k povolení prsní žlázy provázenému výrazným snížením elasticity kůže.

Novinky z Facebooku

Máte za sebou nějaký chirurgický zákrok a chystáte se k moři 🌊 a opalovat? Buďte opatrní a pečujte správně o jizvy. Jak na to? ✔️ koupaní jen v případě, že je jizva zcela zahojená (upřesní váš ošetřující lékař) ✔️ vždy jizvu chraňte krémem s tím nejvyšším UV faktorem (ideálně 50), krém naneste klidně ve větší vrstvě ✔️ pokud máte jizvu méně jak 6 měsíců, určitě ji vůbec neopalujte, mohlo by dojít k její pigmentaci, případně by vám správně nevybledla ✔️ pokud lékař dovolí koupaní, vždy si jizvu opláchněte čistou vodou a po každém koupání namažte krémem s UV faktorem ✔️ v případě jizvy pod plavkami, dbejte na to, nebyla dlouho pod mokrým oblečením a nezapařovala se ✔️ pozor na nadměrné pocení, jizvu zbytečně dráždí, vždy myslete na to, abyste ji v případě zapocení mohli lehce otřít a osušit. ✔️ v případě plastiky očí, vždy noste sluneční brýle
Ano, i my jsme doputovali na instagram 😀 Sledujte nás, zajímavé příběhy pacientů i fotky před a po zákrocích. ⤵️⤵️⤵️
Zajímáte se o operaci očních víček? Podívejte se na video s MUDr. Dušanem Zárubou. ⤵️⤵️⤵️ Operace očních víček (blefaroplastika): ✔️ řešící problematiku změn způsobených stárnutím ✔️ řeší povolenou kůži na horních víčkách ✔️ odstraňuje nadbytek kůže na horních víčkách ✔️ odstraňuje tukové prolapsy ✔️ odstraňuje váčky pod očima ✔️ odstraňuje kruhy pod očima ✔️ nelze očekávat vyhlazení a trvalé odstranění vrásek na kůži víček ✔️ nelze odstranit asymetrie očí dané buď asymetrií kostry ✔️ obličeje či dlouhodobě navyklou mimikou celého obličeje

Ostatní zprávy

Aneb jak to vypadá v Ústavu estetické medicíny…
Před koncem roku 2009 jsme zavedli na našem pracovišti v Karlových Varech novinku - trvalé zvětšení rtů certifikovaným implantátem PermaLip od firmy Medicontur (viz www.medicontur.com).
Od 25.11. 2015 na našem pracovišti v Karlových Varech. Mezi nejnovější trendy v medicíně proti stárnutí patří i radiofrekvenční technologie. Spojením kladných a záporných elektrod vzniká energie,která se ve tkáni přeměňuje na teplo,a to následně vede ke zpevnění kolagenních a elastických vláken v podkoží. Jedinečná technologie zpevňuje pokožku systémem vysunovacích mikrojehliček,které se cíleně zavedou do […]
PRSNÍ IMPLANTÁTY PIP NEBYLY NA NAŠICH PRACOVIŠTÍCH POUŽÍVÁNY. PRO OPERACE PRSŮ NABÍZÍME POUZE SILIKONOVÉ IMPLANTÁTY RENOMOVANÝCH FIREM: NATRELLE (MC GHAN – USA) POLYTECH (NĚMECKO)