Aktuality

Provozní aktuality

PÁTEČNÍ PŘEVAZY, KONTROLY A KONZULTACE : Dr. ZÁRUBA : 12. 4. 2019 Dr. NĚMEC : 5. 4. a  26. 4. 2019 UPOZORNĚNÍ : Z DŮVODŮ VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ BUDE NAŠE ODDĚLENÍ od 19. 4. do  22.4. 2019  UZAVŘENO Převazy a kontroly budou probíhat pouze po dohodě s lékařem.
Většina žen, které k plastickým chirurgům přijdou konzultovat zvětšení či modelaci prsou, má komplex z malých prsou. Necítí se dostatečně žensky, což může mít psychické následky přesahující do jejich společenského a intimního života. Současná medicína proto nabízí množství chirurgických úprav a augmentaci prsou implantáty, jenže podle jakého klíče vybrat ten nejlepší implantát?
Každá žena by si přála mít pevné poprsí, protože tvar a velikost prsou mají velký vliv na její sebevědomí. Následkem působení řady faktorů, jakými jsou například věk, těhotenství a kojení a výrazný úbytek váhy, však dochází k povolení prsní žlázy provázenému výrazným snížením elasticity kůže.
PÁTEČNÍ PŘEVAZY, KONTROLY A KONZULTACE : Dr. ZÁRUBA : 1. 3., 15. 3. a 29. 3. 2019 Dr. NĚMEC : 8. 3. a 22. 3. 2019 UPOZORNĚNÍ : Z provozních důvodů nebudou konzultace v pondělí 18.3. 13-15 hod. Dr. Singerová a v úterý 19.3. 14-15 hod. – Dr. Němec. Konzultace ve středu 20. 3. 2019 […]

Novinky z Facebooku


Ostatní zprávy

Aneb jak to vypadá v Ústavu estetické medicíny…
Před koncem roku 2009 jsme zavedli na našem pracovišti v Karlových Varech novinku - trvalé zvětšení rtů certifikovaným implantátem PermaLip od firmy Medicontur (viz www.medicontur.com).
Od 25.11. 2015 na našem pracovišti v Karlových Varech. Mezi nejnovější trendy v medicíně proti stárnutí patří i radiofrekvenční technologie. Spojením kladných a záporných elektrod vzniká energie,která se ve tkáni přeměňuje na teplo,a to následně vede ke zpevnění kolagenních a elastických vláken v podkoží. Jedinečná technologie zpevňuje pokožku systémem vysunovacích mikrojehliček,které se cíleně zavedou do […]
PRSNÍ IMPLANTÁTY PIP NEBYLY NA NAŠICH PRACOVIŠTÍCH POUŽÍVÁNY. PRO OPERACE PRSŮ NABÍZÍME POUZE SILIKONOVÉ IMPLANTÁTY RENOMOVANÝCH FIREM: NATRELLE (MC GHAN – USA) POLYTECH (NĚMECKO)
Video: Vítejte v UEM
Aneb jak to vypadá v Ústavu estetické medicíny... Zjistěte více