PROVOZ ODDĚLENÍ PLASTICKÉ CHIRURGIE EMAUZY - SRPEN 2022

Vážené klientky a klienti, zde najdete provozní informace na měsíc SRPEN

Rhinoplastika v UEM

Jak je to s plastikou nosu na naší klinice, co jí předchází a co následuje po? Přinášíme neformální rozhovor o plastice nosu s populární trenérkou Naďou Kalašovou.

Plastika nosu na vlastní kůži

Zajímají vás osobní zkušenosti s rhinoplastikou? Přečtěte si rozhovor s fitness trenérkou Kamilou Pavlíčkovou, která se rozhodla změnit vzhled svého nosu a svěřila se do rukou MUDr. Dušana Záruby.

Provoz v Karlových Varech

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍZ důvodů zpřísněného epidemiologického režimu nařízeného MZČR budou do odvolání na našem pracovišti konzultace s lékaři probíhat pouze v předem objednaných termínech.

Nabídka ubytování v Tančícím domě

Nově našim zahraničním a mimopražským klientům a jejich doprovodu zajišťujeme hotelové ubytování v Tančícím domě za zvýhodněné ceny.

Plastika prsou a sport

Uvažujete o plastice prsou a přitom ráda sportujete? Zajímá vás, jaká omezení můžete po augmentaci očekávat?

Péče po plastice prsou – otázky a odpovědi

Jakou pooperační péči je třeba po augmentaci dodržovat a má tato péče vliv na konečný výsledek operace? Je v pooperačním období důležité nosit speciální kompresní prádlo? Existují nějaké způsoby, jak urychlit hojení a podpořit rekonvalescenci po zvětšení prsou? Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky spojené s následnou péčí po operaci prsou v článku

Jak vybírat prsní implantát

Většina žen, které k plastickým chirurgům přijdou konzultovat zvětšení či modelaci prsou, má komplex z malých prsou. Necítí se dostatečně žensky, což může mít psychické následky přesahující do jejich společenského a intimního života. Současná medicína proto nabízí množství chirurgických úprav a augmentaci prsou implantáty, jenže podle jakého klíče vybrat ten nejlepší implantát?

Jak na povislá prsa

Každá žena by si přála mít pevné poprsí, protože tvar a velikost prsou mají velký vliv na její sebevědomí. Následkem působení řady faktorů, jakými jsou například věk, těhotenství a kojení a výrazný úbytek váhy, však dochází k povolení prsní žlázy provázenému výrazným snížením elasticity kůže.
© 2002 – 2021  Ústav estetické medicíny | Hodnocení | Ke stažení | Informace pro pacienty | Podmínky webu a zpracování osobních údajů | Cookies