Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

Peeling ovlivňuje zdravotní stav a vzhled pleti, dosahuje pozitivních změn na kůži.

Chemický peeling

Používáme různé peelingové roztoky od španělského výrobce chemických peelingů a léčebné kosmetiky:

  • roztok, který tvoří směs alfahydroxy kyselin (glykolová, laktová, fytová) – bez olupování kůže, rychlé hojení, využití u mladších klientů – akné, sluneční změny, pigmentace
  • roztok složený z kyseliny alfahydroxy, kyseliny trichloroctová, vitamínů a antioxidantů – zasahuje do větší hloubky, po ošetření dochází k olupování a zčervenání kůže (ústup do 2 – 3 dnů). Určen k výraznější regeneraci pleti (věk 40 let a více), redukuje povrchové vrásky a vyhlazuje povrchový reliéf kůže (obličej, dekolt, hřbety rukou atd.)
  • roztok složený také z kyseliny alfahydroxy, kyseliny trichloroctová, vitamínů a antioxidantů, ale s vyšší koncentrací kyselin a výraznějším účinkem i efektem.

Součástí péče je také používání léčebné kosmetiky po chemickém peelingu.

Laserový peeling

Pomocí laserového paprsku dochází k odpařování vrchních vrstev kůže. U laseru využíváme tepla, které je předáno do hlubších vrstev kůže. Dochází k tepelnému smrštění – zkrácení kolagenních a elastických vláken a k jejich novotvorbě. Hovoříme o dlouhodobé rejuvenaci kolagenu.

Dochází k výrazné redukci vrásek, vyhlazení a vypnutí kůže. Na rozdíl od laserů erbiových jsou efekty dlouhodobé (3 – 7 let).

Lokální ošetření v obličeji (např. vrásky horního rtu) provádíme v místním znecitlivění, ošetření celého obličeje (tzv. full face) provádíme v celkové anestezii. Po ošetření je třeba používat doporučené krémy a kosmetiku a chránit kůži před sluncem.

Ceník

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.