Peeling ovlivňuje zdravotní stav a vzhled pleti, dosahuje pozitivních změn na kůži.

Mechanický peeling (mikrodermabraze)

Používáme přístroj Gentle Peel od firmy Medicom. Proudem jemných krystalků brousí a odlupuje staré, poškozené a odumřelé buňky na povrchu kůže (obličej, delkolt, hřbet rukou). Používá se u hrubé a pórovité kůže, k vyhlazení jemných vrásek, u jizviček po akné, neštovicích, u pigmentací.

Mikrodermabrazi s úspěchem kombinujeme s chemickým peelingem a laserovou gelovou maskou.

Chemický peeling

Používáme peelingové roztoky od španělské firmy Skin Tech, která je leadrem na světovém trhu chem. peelingů a léčebné kosmetiky.

  • Easy Phytic (směs alfahydroxy kyselin – glykolová, laktová, fytová) – bez olupování kůže, rychlé hojení, využití u mladších klientů – akné, sluneční změny, pigmentace
  • Easy TCA (kyseliny alfahydroxy, kyselina trichloroctová, vitaminy, antioxidanty) – zasahují do větší hloubky, po ošetření dochází k olupování a zčervenání kůže (ústup do 2 – 3 dnů). Určen k výraznější regeneraci pleti (věk 40 let a více), redukuje povrchové vrásky a vyhlazuje povrchový relief kůže (obličej, dekolt, hřbety rukou atd.)
  • Unideep – složení jako u TCA, vyšší koncentrace kyselin, výraznější účinek i efekt. Součástí péče je i používání léčebné kosmetiky od firmy SkinTech po chemickém peelingu.

Laserový peeling

Pomocí laserového paprsku dochází k odpařování vrchních vrstev kůže. U našeho laseru Ultrapulse CO2 (od americké firmy Coherent – dnes Lumenis) využíváme tepla, které je předáno do hlubších vrstev kůže. Dochází k tepelnému smrštění – zkrácení kolagenních a elastických vláken a k jejich novotvorbě. Hovoříme o dlouhodobé rejuvenaci kolagenu.

Dochází k výrazné redukci vrásek, vyhlazení a vypnutí kůže. Na rozdíl od laserů erbiových jsou efekty dlouhodobé (3 – 7 let).

Lokální ošetření v obličeji (např. vrásky horního rtu) provádíme v místním znecitlivění, ošetření celého obličeje (tzv.full face) provádíme v celkové anestezii Po ošetření je třeba používat doporučené krémy a kosmetiku a chránit kůži před sluncem.

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.