Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+
Paní Andrea se rozhodla, že své ženské křivky doladí pomocí plastické chirurgie. Podstoupila liposukci boků, vnitřní strany stehen a bříška. Jak celý zákrok prožívala? Co musela vše dodržovat po liposukci? Více v článku.

"Po cvičení a dietách jsem nebyla zcela spokojená"

Kdy a proč jste se rozhodla pro liposukci?

Za mě to prostě bylo super rychlé řešení na problematické partie, které mě trápily. Takže rozhodnutí bylo okamžité a opravdu rychlé.

Které partie vás trápí? A snažila jste se je pořešit cvičením a dietami?

Trápí mě klasické ženské partie, jako spodní a vrchní bříško, stehna a boky. Cvičení a diety řeším skoro neustále, ale bohužel to není nikdy k úplné spokojenosti. Proto jsem se rozhodla, že své vysněné tělo získám pomocí liposukce.

"Při výběru kliniky byla důležitá lokalita a reference"

Podle čeho jste vybírala kliniku?

Jelikož jsem z Karlových Varů, tak pro mě byla rozhodující lokalita a i dobré jméno kliniky. Když jsem začala hledat, narazila jsem právě na kliniku UEM. Ta splňovala nejen lokalitu, ale četla jsem a slyšela i dobré recenze.

Jaká byla vaše konzultace s lékařem? Dozvěděla jste se vše podstatné?

Konzultace byla úžasná, přišla jsem s nějakým nápadem co mě trápí, hned bylo vysvětleno co mě bude čekat, jaká bude následná péče apod. Uhradila jsem zálohu, zamluvily jsme termín a bylo. Bylo to věcné a vše, co jsem potřebovala, jsem se dozvěděla. Nestalo se, že bych přišla domů a napadly mě další otázky. Za mě tedy v pořádku.

"Měla jsem strach z narkózy"

Měla jste ze zákroku obavy? Pokud ano, jaké?

Před každým zákrokem malým nebo velkým cítím v břise jakousi nervozitu. U mě to bylo hlavně kvůli celkové narkóze, kterou jsem do té doby nikdy neměla, ale nakonec je to tak super spánek, že obavy jsou pryč. Vlastně jsem se vzbudila pořádně odpočinutá.

Pamatujete si na své pocity těsně před zákrokem? Byl za vámi před operací ještě lékař?

Ano pamatuji, lékař si mě přišel namalovat. Vlastně místa, které bude odsávat. Dále přišla anestezioložka a položila mi pár běžných otázek. Vše bylo ve velmi příjemné atmosféře, že už člověk ani nebyl nervózní.

"Dostala jsem naprostou podporu"

Co na vaše rozhodnutí podstoupit liposukci říkalo okolí?

Maminka ví, co nás trápí. Takže naprostá podpora (též podstoupila v této klinice abdominoplastiku), manžel také podpořil a ostatnímu okolí sem se ani nechlubila.

Jak jste se cítila po operaci? Jak dlouho jste byla na klinice? A jak se vám tam líbilo?

Jako bych ani na žádné nebyla. Opravdu úplně bez problémů. Po prvním zákroku jsem jednu noc přespala a ráno jsem šla domů, sestřičky úžasné, přátelské. Vůbec si nepřipadáte špatně, jsou jako kamarádky. Po druhém zákroku, před měsícem, jsem šla dokonce ten den domů.

"Díky liposukci jsem byla za pár hodin hubená"

Bylo něco, co vás mile (nemile) překvapilo po operaci?

Ano, jak je snadné být za pár hodin hubená. Ne vážně, okamžitě vidíte tu změnu a dokonce cítíte. I když tam jsou otoky, výsledek je prostě znát.

Co vše jste musela dodržovat po zákroku?

Musí se nosit kompresní prádlo minimálně měsíc nebo dle doporučení lékaře, masírovat odsátá místa kvůli sjednocení. Po operaci je třeba dodržovat více klidu, i vás to donutí místa jsou citlivá, první dny trochu bolestivá. Cítila jsem se, jako bych byla namožená ze cvičení, jsou i modřiny ale nebolí.

Kdy jste se vrátila do práce a ke svým běžným aktivitám?

Já v podstatě druhý až třetí den po zákroku. Nejsem žádný velký sportovec, takže mé běžné aktivity jako vaření, praní a žehlení bylo bez problémů.

Jak dlouho jste nosila kompresní oblečení? Opravdu je to tak nekomfortní?

U prvního zákroku skoro 2 měsíce, po druhém zákroku měsíc. Nekomfortní bych neřekla, naopak krásně vás to stahuje a drží bolestivá místa, bylo mi spíše nekomfortně, když jsem ho neměla.

"Vše bylo bez komplikací"

Kdybyste se měla znovu rozhodnout, šla byste do liposukce znovu?

Rozhodně bez přemýšlení. Výsledek opravdu stojí za to.

Měla jste nějaké komplikace v případě hojení?

Vůbec žádné. Vše předpisové, až nad očekávání to bylo v pohodě. Takže si vlastně neodnáším ze zákroku nic negativního, proto bych neměla problém jej podstoupit znovu.

Viděla jste výsledek hned? Všimlo si vaše okolí?

Výsledek je okamžitě. I přes otoky to vidíte, jakmile vše odezní je to ještě lepší. A ano, okolí si všimlo, říkali jak jsem zhubla. Což je velmi příjemná pochvala, obzvlášť, když jsem to sama viděla a cítila.

Jak se změnila velikost oblečení po zákroku?

Velikost oblečení já moc neřeším, nosím ráda volné věci. Ale samozřejmě u kalhot to poznáte, madla lásky jsou pryč.

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.