Liposukce – odsátí tuku

Zákrok provádíme na těchto pracovištích: Praha Emauzy | Karlovy Vary Orplid

Liposukce – odsátí tuku – Fotogalerie

Liposukce v oblasti horní poloviny stehen – po 2 týdnech je již patrný efekt v místě vnitřních stehen i zevně v oblasti kyčelních kloubů, plošné modřiny se budou vstřebávat ještě 2-3týdny.

Dle nákresu před operací patrny lokality, kde se bude tuk odsávat, po 3 měsících úbytek tukové vrstvy dobře patrný, plynulé linie boků a stehen jsou přirozené.

Nákres před operací ukazuje odsávané lokality, efekt po 3 měsících je dobrý, mírné zvlnění kůže bylo již před liposukcí a mírně přetrvává.

Dobrý efekt po 1 měsíci po liposukci trochanterické oblasti(oblast kyčelního kloubu) a vnitřních stehen.

4 měsíce po liposukci poměrně výrazné celkové tukové vrstvy horní poloviny stehen, liposukci je třeba provádět opatrně, aby nedošlo k přílišnému rozdílu odsávané lokality oproti okolí a byla zachována plynulá linie postavy, pak je možná i celková redukce váhy bez rizika vkleslin a ochablé kůže.

Liposukce nevelkých tukových polštářů vnitřních stehen a oblasti kyčelního kloubu, po 6 týdnech již dobrý a přirozený efekt.

Problém přetrvávajících tukových polštářků vnitřní strany kolen a stehen u pacientky ve středním věku, po 3 týdnech přirozený dobrý efekt.

Nadbytek podkožního tuku v oblasti horní poloviny stehen u pacientky ve středním věku s dobrým efektem po 1 měsíci.

Výraznější podkožní tuková vrstva horní poloviny stehen s dobrým a přirozeným efektem po 2 měsících.

Výrazné tukové polštáře horní poloviny stehen s dobře viditelným úbytkem objemu po 1 měsíci po liposukci.

Větší vrstva podkožního tuku horní poloviny stehen s viditelným úbytkem objemu po 2 měsících, kůže zejména vnitřních stehen ještě mírnými nerovnostmi, které se budou vyrovnávat ještě 1-2 měsíce.

Dobře patrný úbytek objemu horní poloviny stehen po 3 měsících po liposukci.

Výrazné tukové polštáře boků, po 2 měsících po operaci úbytek patrný, postupné vyrovnání kůže a mírný přetrvávající otok v dolní části ještě během 1-2 měsíců ustoupí.

Liposukce tukového polštářku podbradku po 3 týdnech s dobrým efektem u mladé pacientky, nevýrazný profil brady by se následně mohl řešit ještě profiloplastikou – zvětšením brady.

 

Chcete více informací? Zeptejte se nás!

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon

  Vybrat pracoviště:
  Praha EmauzyKarlovy Vary Orplid

  Můžete přiložit soubory:

  Vaše zpráva

  Akceptuji podmínky webu a zpracování osobních údajů