Napište nám / Objednat konzultaci

Peelingy

Zákrok provádíme na těchto pracovištích: Karlovy Vary Orplid

Informace o zákroku

Peeling ovlivňuje zdravotní stav a vzhled pleti, dosahuje pozitivních změn na kůži.

Mechanický peeling (mikrodermabraze)

Používáme přístroj Gentle Peel od firmy Medicom. Proudem jemných krystalků brousí a odlupuje staré, poškozené a odumřelé buňky na povrchu kůže (obličej, delkolt, hřbet rukou). Používá se u hrubé a pórovité kůže, k vyhlazení jemných vrásek, u jizviček po akné, neštovicích, u pigmentací. Mikrodermabrazi s úspěchem kombinujeme s chemickým peelingem a laserovou gelovou maskou.

Chemický peeling

Používáme peelingové roztoky od španělské firmy Skin Tech, která je leadrem na světovém trhu chem. peelingů a léčebné kosmetiky.

 • Easy Phytic (směs alfahydroxy kyselin – glykolová, laktová, fytová)
  – bez olupování kůže, rychlé hojení, využití u mladších klientů – akne, sluneční změny, pigmentace
 • Easy TCA (kyseliny alfahydroxy, kyselina trichloroctová, vitaminy, antioxidanty)
  – zasahují do větší hloubky, po ošetření dochází k olupování a zčervenání kůže (ústup do 2-3 dnů). Určen k výraznější regeneraci pleti (věk 40 let a více), redukuje povrchové vrásky a vyhlazuje povrchový relief kůže (obličej, dekolt, hřbety rukou atd.)
 • Unideep – složení jako u TCA, vyšší koncentrace kyselin, výraznější účinek i efekt.
  Součástí péče je i používání léčebné kosmetiky od firmy SkinTech po chemickém peelingu.

Laserový peeling

Pomocí laserového paprsku dochází k odpařování vrchních vrstev kůže. U našeho laseru Ultrapulse CO2 (od americké firmy Coherent – dnes Lumenis) využíváme tepla, které je předáno do hlubších vrstev kůže. Dochází k tepelnému smrštění – zkrácení kolagenních a elastických vláken a k jejich novotvorbě. Hovoříme o dlouhodobé rejuvenaci kolagenu.
Dochází k výrazné redukci vrásek, vyhlazení a vypnutí kůže. Na rozdíl od laserů erbiových jsou efekty dlouhodobé (3-7 let).
Lokální ošetření v obličeji (např. vrásky horního rtu) provádíme v místním znecitlivění, ošetření celého obličeje (tzv.full face) provádíme v celkové anestezii Po ošetření je třeba používat doporučené krémy a kosmetiku a chránit kůži před sluncem.

Chcete více informací? Zeptejte se nás!

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon

  Vybrat pracoviště:

  Můžete přiložit soubory:

  Vaše zpráva

  Akceptuji podmínky webu a zpracování osobních údajů