Aktuality

Provozní aktuality

PÁTEČNÍ PŘEVAZY, KONTROLY A KONZULTACE : Dr. ZÁRUBA : 14. 9. 2018 Dr. NĚMEC : 7. 9. a 21. 9. 2018 UPOZORNĚNÍ : 28. 9. 2018 – STÁTNÍ SVÁTEK – BUDE NAŠE ODDĚLENÍ UZAVŘENO ! KONTROLY A PŘEVAZY BUDOU PROBÍHAT POUZE PO DOHODĚ S LÉKAŘI.
Před koncem roku 2009 jsme zavedli na našem pracovišti v Karlových Varech novinku - trvalé zvětšení rtů certifikovaným implantátem PermaLip od firmy Medicontur (viz www.medicontur.com).
Od 25.11. 2015 na našem pracovišti v Karlových Varech. Mezi nejnovější trendy v medicíně proti stárnutí patří i radiofrekvenční technologie. Spojením kladných a záporných elektrod vzniká energie,která se ve tkáni přeměňuje na teplo,a to následně vede ke zpevnění kolagenních a elastických vláken v podkoží. Jedinečná technologie zpevňuje pokožku systémem vysunovacích mikrojehliček,které se cíleně zavedou do […]
PRSNÍ IMPLANTÁTY PIP NEBYLY NA NAŠICH PRACOVIŠTÍCH POUŽÍVÁNY. PRO OPERACE PRSŮ NABÍZÍME POUZE SILIKONOVÉ IMPLANTÁTY RENOMOVANÝCH FIREM: NATRELLE (MC GHAN – USA) POLYTECH (NĚMECKO)