Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

Omlazení pleti mikrojehličkovou radiofrekvencí

Mezi nejnovější trendy v medicíně proti stárnutí patří i radiofrekvenční technologie.

Spojením kladných a záporných elektrod vzniká energie, která se ve tkáni přeměňuje na teplo a to následně vede ke zpevnění kolagenních a elastických vláken v podkoží.

Jedinečná technologie zpevňuje pokožku systémem vysunovacích mikrojehliček, které se cíleně zavedou do kůže či podkoží, aniž by byl výrazněji narušen povrch pokožky. 36 tenkých bipolárních jehličkových elektrod s průměrem 200 mikronů pronikají do hloubky 0,1 – 4,0 mm. Vysoká energie až 3,5 joulu na jehličku, extrémně krátké pulsy 0,1 ms a hluboké prohřátí nad 60 °C zajistí kontrolovaný efekt s minimálním začervenáním a lehkým otokem po ošetření.

Tepelná energie se uvolňuje z konců jehliček ve zvolené hloubce. Teplo nepoškozuje vrchní vrstvu kůže,jako to vidíme i laserů. Silné prohřátí kolagenních a elastických vláken stimuluje jejich stažení-zkrácení. V důsledku tepla se zároveň v hloubce aktivují růstové faktory a faktory přirozeného hojení podporující tvorbu nových kolagenních i elastických vláken.

Výsledkem je výrazné zpevnění, vypnutí a zkvalitnění pokožky, kůže i podkoží. Zpevnění podkoží spojené s vypnutím pokožky oddaluje chirurgický zákrok. Stárnutí nelze zastavit, ale díky novým anti-agingovým metodám ho můžeme mít pod kontrolou. Můžeme působit tedy i preventivně.

Využití mikrojehličkové radiofrekvence

  • Obličej, krk, dekolt – vypnutí pokožky, vyhlazení vrásek, zmírnění pórů, jizev po akné
  • Akné – bipolární radiofrekvence svojí termální energií ničí bakteriálního původce akné (Propionbacterium acne). Narušuje mazové žlázy, které tak snižují produkci mazu.
  • Antiaging – hřbety rukou, krk, dekolt, valy paží, kůže břicha

Zákrok je prováděn ambulantně po objednání.

Nelimituje klienta jako u operačních zákroků či plošných laserových ošetřeních.

Ošetření se dají s krátkou pauzou opakovat.

Leták ke stažení – strana 1, strana 2

Ceník

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.