Napsat Zavolat

Emauzy Praha

Tel.: +420 224 918 168

GSM.: +420 606 655 541

Orplid Karlovy vary

Tel.: +420 353 224 544

GSM.: +420 603 269 733

+

Ultherapie – nechirurgický lifting obličeje

Ultherapie získala v roce 2011 nejvyšší FDA certifikaci jako vůbec první metoda neinvazivního liftingu a vypnutí dermální i hluboké subdermální struktury pomocí neinvazivně dodané energie“. Podle této certifikace cílí při ultherapii ultrazvuk do stejných hlubokých subdermálních struktur zvanýchsuperficiální muskulární aponeurotický systém“ (SMAS) jako plastická chirurgie při klasickém liftingu.

Ultherapie dosahuje vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku neinvazivně do dříve nedosažitelných hloubek tkáně (až 4,5 mm – hloubky platysmy), kde se doposud pohybovaly pouze plasticko-chirurgické liftingy. Přímá vizualizace tkáně do hloubky 8 mm: lékař na obrazovce přesně vidí, kde se pohybuje. Zákrok je jednorázový, bezpečný, s bezprostředním efektem liftingu a vypnutí tkáně a následnou výraznou novotvorbou kolagenních struktur.

Zlatým standardem obličejového liftingu bezpochyby zůstává chirurgický facelift. S ultherapií se blížíme tomuto standardu, což má obrovský klinický dopad. Objem můžeme změnit výplněmi, vyhladit vrásky botulotoxinem, povrch obličeje omlazovat laserem, ale co jsme nebyli schopni vytvořit, byl lifting a zpevnění zevnitř! Radiofrekvence (Thermage) nám v minulosti dala částečně možnost jít touto cestou, pomocí ložiskového prohřívání, ale ultherapie je mnohem efektivnější, cílenější a působí i hlouběji. Podpovrchová žádoucí tepelná poškození obklopená zdravou tkání působí lifting, zpevnění i tvorbu kolagenu.

Zákrok nikdy nenahradí lifting se skalpelem u větších kožních nadbytků, ale může:

  • oddálit operační facelift u mladších pacientek,
  • prodloužit operační výsledek v následujících letech po operaci,
  • být alternativou pro klienty, kteří se bojí operace, narkózy, jizev nebo z jiných důvodů operační řešení zásadně odmítají.

Ultherapie tak zaplňuje mezeru na trhu jak pro dermatology, tak i plastické chirurgy, jako životaschopná alternativa pro klienty, kteří ještě nejsou připraveni nebo indikováni na chirurgický facelift.

Ceník

Chcete více informací?
Zeptejte se nás!

Pracoviště

Můžete přiložit soubory

Informace o o podmínkách webu a zpracování osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.